
Біг бег 2х петлевий 90x90x150, під зерно, 1тонна,дно глухе, верх відкритий
від 195 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 2 200 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (50) 342-21-52
0682054665
Олександр- +380 (50) 362-96-93Михайло
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Биг бег 2х петлевий 90*90*150 дно глухе, верх відкритий
Наше підприємство виготовляє біг беги будь-яких типорозмірів:
90*90*150;
90*90*160;
90*90*180;
90*90*200;
90*90*220;
75*75*90;
75*75*120;
75*75*140см і так далі. Комплектуємо фартухом захисним, завантажувальним і розвантажувальним клапаном, вкладишем поліетиленовим, наносимо флексодрук. Застосовуємо тканину від 90гр / м2 до 200гр / м2. в залежності від вантажопідйомності та умов експлуатації контейнера. Є роздрібні та оптові ціни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Щільність матеріалу | 130 г/м2 |
| Місткість | 1000 кг |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 90 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливий експорт | 1 |
| Мінімальне замовлення опт | 100 шт. |
| Оптова ціна | 171грн |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 195 ₴

